Nejen obyčejná zastavárna


U nás trvá měsíc 35 dní

5 dní času navíc na zpětný výkup vašeho zboží v zástavě. Ke každé nové smlouvě a zdarma. Jednáme fér a našim klientům důvěřujeme.

Rychlá hotovost

Peníze ihned na ruku díky naší půjče formou zástavy. Navíc s výhodným úrokem od 0,25% do 4% týdně ze zapůjčené částky.

Výhodné prodloužení zástavy

Potřebujete zboží v zástavě nechat delší dobu? Není nic jednoduššího. Smlouvu vám prodloužíme se sníženým úrokem a vy tak ušetříte.

Bereme (téměř) všechno

Do zástavy k nám můžete vložit: zlato, stříbro, mobilní telefony, tablety, notebooky a počítače, fotoaparáty, hodinky, luxusní tašky a kabelky, herní konzole, automobily, veterány, nebo nemovitosti.

 

Kolik potřebujete půjčit?

Za 7 kalendářních dní zaplatíte , to je z vypůjčené částky.
Loading

V jaké formě vykupujeme vzácné kovy?

V jakékoliv. Zlato a stříbro vykupujeme a zastavujeme v jakémkoliv množství a stavu, i formě. Zubní, investiční, poškozené, i nové. S puncovou značkou i bez ní, v jakékoliv ryzosti, za těch nejlepších podmínek.

Jakou elektroniku k nám můžete přinést?

Mobilní telefony, tablety, notebooky, herní konzole, nebo fotoaparáty. Musí být plně funkční, nepoškozené a s kompletním příslušenstvím. Originální balení je vždy výhodou. Do zástavy nemůžeme přijmout elektroniku registrovanou na jakékoliv uživatelské účty, nebo blokovanou heslem. Vždy pouze v původním továrním nastavení. Rozhodující je často i stáří výrobku.

Je možné do zástavy přinést hodinky?

Ano. Hodinky vykupujeme, i zastavujeme. Je ale nutné, aby byly plně funkční a nepoškozené. K hodinkám luxusních značek nám přineste i veškeré doklady, včetně dokladu o nabytí věci (nejčastěji účtenka z obchodu).

Jaké kabelky k nám můžete přinést?

Vykupujeme kabelky a tašky značek Louis Vuitton, Burrbery, Prada, Gucci, Hermes, Chanel, Dior a podobně. Nepoškozené a originální. Vždy s dokladem o koupi.

Lze dát do zástavy automobil, nebo veterána?

Ano. Vykupujeme a zastavujeme automobily všech typů, včetné nákladních aut a stavební techniky. Stejně jako u ostatního zboží, musí být automobil kompletní, nepoškozený  a plně funkční. Důležitým parametrem je stáří a opotřebení vozu. Podmínkou je dočasný převod vlastnického práva.

Je možné dát do zástavy nemovitost?

Ano. Vykupujeme a zastavujeme nemovitosti a pozemky různých typů. Jednotlivé případy posuzujeme individuálně, proto nás neváhejte navštívit osobně na prodejně.